تبلیغات
بزرگترین گالری عکس بازیگران ایرانی و خارجی - عکس های جدید از مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم
بزرگترین گالری عکس بازیگران ایرانی و خارجی
EBux.IR


عکس های جدید از مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

 

 

مراسم افتتاحیه فیلم «راه آبی ابریشم» با حضور جمعی از اهالی سینما و اصحاب رسانه در سالن اصلی سینما فرهنگ برگزار شد.

Rah%20Abi%20Abrisham TakPic%20%281%29 تصاویر جدید از مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

علی معلم و داریوش ارجمند

Rah%20Abi%20Abrisham TakPic%20%282%29 تصاویر جدید از مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

بازیگران فیلم سینمایی راه آبی ابریشم

Rah%20Abi%20Abrisham TakPic%20%283%29 تصاویر جدید از مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

پیام دهکردی, پگاه آهنگرانی و بهرام رادان

Rah%20Abi%20Abrisham TakPic%20%284%29 تصاویر جدید از مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

 

Rah%20Abi%20Abrisham TakPic%20%285%29 تصاویر جدید از مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

 

Rah%20Abi%20Abrisham TakPic%20%286%29 تصاویر جدید از مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

عزت الله انتظامی در مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

Rah%20Abi%20Abrisham TakPic%20%287%29 تصاویر جدید از مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

 

Rah%20Abi%20Abrisham TakPic%20%288%29 تصاویر جدید از مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

 

Rah%20Abi%20Abrisham TakPic%20%289%29 تصاویر جدید از مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

عکس های مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

Rah%20Abi%20Abrisham TakPic%20%2810%29 تصاویر جدید از مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

بهرام رادان

Rah%20Abi%20Abrisham TakPic%20%2811%29 تصاویر جدید از مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

علی معلم در مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

Rah%20Abi%20Abrisham TakPic%20%2812%29 تصاویر جدید از مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

بهرام رادان و پگاه آهنگانی

Rah%20Abi%20Abrisham TakPic%20%2813%29 تصاویر جدید از مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

Rah%20Abi%20Abrisham TakPic%20%2814%29 تصاویر جدید از مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم

داریوش ارجمند

_________________________________________

کافه سینماشب گذشته در سینما فرهنگ مراسم افتتاحیه راه آبی ابریشم برگزار شد. برنامه‌ای که در کنار استقبال فراوان سینما دوستان چهره‌های مطرح فرهنگ و هنر و ایران را در جمع خود داشت. از ساعتی قبل از شروع برنامه گروهی در مقابل سینما فرهنگ به اجرای موسیقی جنوبی پرداختند موسیقیی که توجه عابرین خیابان شریعتی را جلب کرده بود. اما سالن سینما فرهنگ شاهد حضور چهره هایی بود که مدت‌ها بود در یک مراسم رسمی حضور پیدا نکرده بود. نجف دریابندری نویسنده و مترجم شهیر ایرانی از نخستین چهره‌های مطرحی بود که برای حضور در مراسم افتتاحیه راه آبی ابریشم وارد سالن شد. دقایقی بعد از او پگاه آهنگرانی وارد سالن شد. عزت الله انتظامی، داریوش ارجمند، علی معلم، محمد سریر، بهرام رادان، پیام دهکردی، مهدی میامی، بهروز افخمی، مرجان شیرمحمدی، تهمینه میلانی، محمد نیک بین و مسعود رایگان دیگر چهره‌های هنری حاضر در مراسم بودند. در کنار این چهره‌ها احمد میر اعلایی، حسن نجاریان، حسن بشکوفه، بهرام بدخشانی، پروین صفری، مصطفی خرقه پوش، بهرام زند و امیر رضا معتمدی حضور داشتند. اما علاوه بر چهره‌های ادبی و سینمایی حمید رضا صدر، امیر قادری و رضا درستکار از منتقدان سینمای   ایران هم در برنامه حضور داشتند. همچنین از همکاران پیشین محمد بزرگ نیا چند نفر از جمله مجید مظفری و جمشید جهان‌زاده برای حضور در افتتاحیه فیلم جدید این کارگردان وارد سینما فرهنگ شدند. جمعیت حاضر در سالن آماده شروع برنامه می‌شدند که یک چهره مطرح سینمایی دیگر به جمع اضافه شد. منوچهر اسماعیلی دوبلور مطرح ایرانی وارد سالن افتتاحیه فیلم راه ابی ابرایشم شد تا علی معلم با پخش سرود ایران و تلاوت قرآن برنامه را آغاز کند. برنامه‌ای که مطلع‌اش ترانه‌ای از محمد اصفهانی به مناسبت شب زیارت امام رضا (ع) بود و سپس آنونس‌های فیلم پخش شد.
بعد از آن علی معلم یک به یک عوامل فیلم را روی سن دعوت کرد. در ابتدا محمد بزرگ نیا کارگردان فیلم درباره ساخت این فیلم گفت: امشب برای من شب فوق العاده خوبی هست. امیدوارم برای شما هم همین طور باشد. واقعیت این هست که ما تاریخ پر افتخاری در خلیج فارس داریم که خشکی نشین‌ها زیاد از آن آگاه نیستیم. ما در راه آبی ابریشم سعی کردیم گوشه کوچکی از این تاریخ را تصویر کنیم. امیدوارم از دیدن این فیلم لذت ببرید.بعد از حسن بشکوفه (تهیه کننده) نوبت به حضور بازیگران رسید. داریوش ارجمند که در نقش ناخدا سلیمان در این فیلم حضور دارد گفت: اینجا وقتی نشسته بودم در کنار عزت سینمای ایران بودم و این بالا که هستم در مقابل تصاویری از غرور تاریخی و ملیمان هستم. فیلم راه آبی ابریشم به شدت من را تکان داده. و هر وقت بهش فکر می‌کنم بغض می‌کنم. چرا که من تاریخ خواندم. و احساس می‌کنم تاریخ سرزمین من عین اما رضا غریب مانده. در غربت به سر می‌برد تاریخ پر بار این سرزمین. من امیدورام که این فیلم اندکی این تاریخ مظلوم را از این غربت بیرون آورده باشد.
بعد از داریوش ارجمند نوبت به بهرام رادان که با تشویقعلاقه مندان روی سن آمد و گفت: ((این فیلم حاصل ? ماه از عمر همه دست اندکارانش هست. امیدورام در اکران هم بتواند از مخاطب آن بازخوردی را که شاسته‌اش هست بگیرد. امیدوارم که همه خوشتان بیاید. من هم سهم کوچکی در آن داشتم خوشحالم که در این فیلم حضور دارم.)) پگاه آهنگرانی اما تنها به یک سلام اکتفا کرد. بعد از او پیام دهکردی با حضور روی سن گفت: خیلی خوشحالم که امشب اینجا هستم. خیلی خوشحالم که این فیلم با همه زحمت‌هایش دارد اکران می‌شود. من سال گذشته تا امروز که در خدمتتان هستم خیلی روزهای ساده‌ای را از سر نگذراندم با توجه به حجم مصایب و آلامی که خصوصا چند روز اخیر سینمای ایران باهاش مواجه هست. ترجیح می‌دهم درباره آن‌ها سکوت کنم و خوشحال باشم از دیدن عوامل این فیلم و شما مردم. مهدی میامی هم گفت: حتی اگر یک پلان این فیلم می‌بودم برای من کافی بود. در ادامه مصطفی خرقه پوش (تدوینگر)، بهرام بدخشانی (فیلمبردار)، ابراهیم زاهدی (مدیر تولید)، بهرام زند (مدیر دوبله)، امیر رضا معتمدی (طراح جلوه‌های ویژه)، پروین صفری (طراح صحنه و لباس)، حسن کیوان مهر (صدا بردار)، علی نیک رفتار (عکاس) و حسین اکبری (جانشین تولید) برای تقدیر روی سن آمدند.

اما بخش اصلی مراسم صحبت‌های چهره اصلی برنامه یعنی عزت الله انتظامی بود. با بلند شدن انتظامی جمعیت ایستاده او را تشویق کرد و با توجه به سختی حضور روی سن علی معلم بلندگو را پایین سن به انتظامی داد. عزت الله انتظامی که باز هم در فیلمی از بزرگ نیا بازی کرده بود در با لحن همیشه گرم‌اش صحبت‌هایش را آغاز کرد:

نمی‌دانم شما چه جوری فکر می‌کنید راجع به این فیلمی که بیش از دو سال رویش کار شده. و چه زحماتی برایش کشیده شده و چقدر با مشکلات روبرو بوده. و من خیلی دوست دارم که تماشاگر ما به این فیلم جواب بدهد. تماشاگر ما فقط دنبال فیلم‌های سبک‌تر نرود. شما فکر کنید این کاری که آقای بزرگ نیا در همه فیلم‌هایش کرده واقعا چه کاری هست. شما فکر کنید در دریا با این مشکلات با این گرفتاری‌ها فیلم ساختن شوخی نیست. من کار زیادی نداشتم. محمد من را صدا کرد گفت بیا دو سه کلمه حرف بزن چون نمی‌توانم تو را به دریا ببرم. درست هم گفت. اگر من را می‌برد دریا حتما مرده بودم! به هر حال امیدورام این فیلم جواب بدهد. همه تون را دوست دارم. قربونتون بروم. یک خرده به عقل بیایید. یک خورده محبت داشته باشیم. یک خورده بفهمیم داریم چه کار می‌کنیم و چی می‌بینیم.

 
برچسب ها: عکس های جدید از مراسم افتتاحیه فیلم راه آبی ابریشم،
ارسال توسط بابک .
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
EBux.IR

EBux.IRباکسها

PoolBux

ParsianBux

TakBux

ابزار وبمستر

خرید شارژ

دانلود

خرید vpn

قالب وبلاگ