تبلیغات
بزرگترین گالری عکس بازیگران ایرانی و خارجی - کنسرت محسن یگانه در برج میلاد
بزرگترین گالری عکس بازیگران ایرانی و خارجی
EBux.IR


مرتبه
تاریخ : دوشنبه 2 آبان 1390 داغ کن - کلوب دات کام

کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

 

 

موسیقی ما : نخستین شب از کنسرت‌های خیریه برج میلاد، با اجرای محسن یگانه در سالن همایش‌های این بنای غول‌پیکر در تهران برگزار شد. برنامه‌ای که بدون شک یکی از شب‌های باشکوه این سالن را رقم زد تا مخاطبان موسیقی و مردم نوع‌دوست ایرانی، در حمایت از بیماران سرطانی و علی الخصوص «مجید بهرامی» دور هم جمع شوند تا گلریزان با شکوهی را برگزار کنند. در این برنامه که از‌‌ همان ابتدا با حضور چهره‌های شاخص و نام آشنای عرصه موسیقی توام شده بود اتفاقات و حاشیه‌های قابل توجهی رخ داد که در این گزارش به مرور بخش‌هایی از آن پرداخته‌ایم.

رنامه بر‌خلاف همیشه یک مجری و برنامه‌گردان داشت که این وظیفه بر عهده بهمن هاشمی بود. هاشمی در ابتدای برنامه از حاضران خواست که برای سلامتی مجید بهرامی‌ و سایر هنرمندان سرطانی از خدا، یک دقیقه بایستند و سکوت کنند. این خواسته با استقبال حاضرین در سالن توام شد و سالن غرق در سکوتی معنوی شد.

  • پاکت‌هایی برای همیاری

در طرحی جالب برگزار‌کنندگان برنامه روی همه صندلی‌های برج میلاد پاکت سفیدی را همراه با با کارتی حاوی دعوت شرکت‌کنندگان به حضور در مراسم گلریزان، قرار داده بودند تا حاضرین به هر میزانی که در وسع‌شان است برای شرکت در این گلریزان اقدام کنند. چند صندوق بزرگ هم در سالن قرار داده شده بود که هدیه‌های مردم در آن جمع‌آوری و در انتهای برنامه به اتاق «بک استیج» انتقال پیدا می‌کرد.

  • پرویز پرستویی در میلاد

مراسم با نمایش فیلمی از مجید بهرامی برای حاضران آغاز شد و بخشی از فیلم‌هایی که او به ایفای نقش در آن‌ها پرداخته بود از جمله «گیلانه» از مانیتور بزرگ روی صحنه به نمایش در آمدند. دیدار پرویز پرستویی با این بازیگر سینما و تئا‌تر که هم اینک به دلیل رنج‌بردن از بیماری سرطان در بستر بیماری است و به مبلغی بالا برای درمان نیاز دارد از دیگر بخش‌های این فیلم بود.

  • یگانه و یگانه …

در اواسط این مراسم حاضرین برای حضور خواننده مورد علاقه‌شان بروی سن بی‌تابی کردند و با فریادهای «یگانه، یگانه» خواستار حضور ستاره موسیقی پاپ ایران بروی سن شدند.

  • در بک استیج چه خبر است؟

در بک استیج اتفاقات عجیب و جالبی در حال وقوع است. محمد جلیل‌پور، صدر الدین حسین خانی و محسن رجب‌پور، سه تهیه‌کننده بزرگ و نام آشنای عرصه موسیقی به صورت همزمان در اتاق بک استیج حضور داشتند. این سه چهره که کمتر پیش می‌آید آن‌ها را در یک قاب دید، مورد توجه تمام عکاسان و خبرنگاران حاضر قرار گرفته بودند و هر سه با رویی باز از اهالی رسانه‌ها استقبال می‌کردند. سعید مدرس و احمد ایراندوست (غول برره)، از دیگر چهره‌های شناخته شده این برنامه بودند که در این محل حضور داشتند.

  • «فداکاری» یگانه …

یگانه با حضور روی سن باعث شد سکوت و سکون سالن به طرز قابل توجهی شکسته شود و حاضران در سالن از خواننده مورد علاقه‌شان به بهترین شکل ممکن استقبال کنند. یگانه بر خلاف همیشه که معمولا در این قبیل برنامه با یک کت و شلوار طوسی رنگ روی صحنه حاضر می‌شد و این سبک لباس پوشیدن‌اش، منتقدان فراوانی را هم پیدا کرده بود، این بار با کت و شلواری کتان و مشکی که با سلیقه زیادی دوخته و آماده شده بود روی صحنه آمد تا نشان دهد چقدر این برنامه برایش مهم است. «فداکاری» اولین قطعه این خواننده بود که با همخوانی چشمگیر حاضرین توام شد.

  • او ممنوع الکار نیست دیگر…

اخبار ضد و نقیض فراوانی در ماه‌های گذشته حول و حوش این خواننده وجود داشت که پر رنگ‌ترین حاشیه، خبر ممنوع الکار شدن یگانه پس از شکایت مدیر برنامه‌های سابق‌اش بود. ولی یکی از مسئولین بلند پایه برگزاری برنامه در پاسخ به سوال خبرنگار ما در این مورد پاسخ داد: «او دیگر ممنوع الکار نیست…». خبری خوش و خوشحال کننده که می‌تواند بهترین غافلگیری برای طرفداران پرشمار این ستاره موسیقی کشور باشد.

  • کنداکتور

«آدما کلا دو دسته‌اند»‌، «رگ خواب»‌، ‌ «نباشی»‌، «سکوت»، ‌ «آسمان همیشه ابری نیست» و «گناهی ندارم» از جمله قطعات پر طرفدار این خواننده بود که در کنداکتور این خواننده قرار داده شده بود. مثل تمام برنامه‌ها هم «سکوت» و «باروبندیل» بیشترین استقبال را در پی داشتند و سالن تا مرز انفجار پیش رفت.

  • بنیامین وارد می‌شود …

سه سال پیش بود که میان محسن یگانه و بنیامین بهادری جنگ‌های رسانه‌ای به شدت بالا گرفت. آن اتفاق باعث شد که رابطه خوبی بین این دو هنرمند موسیقی کشور برقرار نشود ولی در کمال تعجب و در اواسط کنسرت سه‌شنبه شب، بنیامین وارد سالن همایش‌های برج میلاد شد. این اتفاق با غافلگیری خود یگانه هم توام شد و باعث شد او در ادامه برنامه این چنین بگوید: «خواننده‌ای در سالن است که شاید جزو پرطرفدار‌ترین و بهترین هنرمندان موسیقی در کشور است. البته ما در گذشته و در بحث‌های رسانه‌ای اتفاقات ناخوشایندی را تجربه کرده‌ایم ولی من این جسارت را دارم که غرور را کنار بگذارم و پیش قدم شوم برای ادامه دوستی‌ها. خوشحالم که این اتفاق امشب و در یک چنین برنامه معنوی‌ای می‌افتد. بنیامین بهادری….»

در این لحظه همه حاضران در سالن به شدت به تشویق این دو پرداختند و بنیامین از جایش بلند شد و یگانه را که روی سن بود در آغوش گرفت. صحنه‌ای که خیلی‌ها را سر جایشان میخکوب کرد.

 

  • بنیامین: ما با هم دوستیم!

خبرنگاران زمانی که بنیامین قصد داشت از سالن خارج شوند او را سوال پیچ کردند و او در پاسخ به این سوال که چرا علیرغم مشکلاتی که با یگانه از قبل داشته در کنسرت او شرکت کرده گفت: «من هیچ مشکلی با ایشان نداشته و ندارم و با هم دوستیم. ایشان اجرای استیج خیلی خوبی دارند و آلبوم “رگ خواب” را من یکی خیلی دوست داشتم. ترانه‌های هیت فراوانی دارد.»

___________________________

Mohsen%202011 TakPic%20%281%29 کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

Mohsen%202011 TakPic%20%282%29 کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

 

Mohsen%202011 TakPic%20%283%29 کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

حضور مهرداد اولادی در کنسرت محسن یگانه

Mohsen%202011 TakPic%20%284%29 کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

 

Mohsen%202011 TakPic%20%285%29 کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

 محسن یگانه

Mohsen%202011 TakPic%20%286%29 کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

 

Mohsen%202011 TakPic%20%287%29 کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

 

Mohsen%202011 TakPic%20%288%29 کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

 

Mohsen%202011 TakPic%20%289%29 کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

Mohsen%202011 TakPic%20%2810%29 کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

 

Mohsen%202011 TakPic%20%2811%29 کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

 

Mohsen%202011 TakPic%20%2812%29 کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

مجید یاسر در کنسرن محسن یگانه

Mohsen%202011 TakPic%20%2813%29 کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

 

Mohsen%202011 TakPic%20%2814%29 کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

 

Mohsen%202011 TakPic%20%2815%29 کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

اولین شب کنسرت‌های گلریزان, محسن یگانه و بنیامین در آغوش هم

Mohsen%202011 TakPic%20%2816%29 کنسرت محسن یگانه در برج میلاد

بنیامین بهادری در کنسرت محسن یگانه

______________________________

منبع: موسیقی ما

بیوگرافی محسن یگانه

محسن یگانه (زاده ۲۳ اردیبهشت ۱۳۶۴) گنبد کاووس خوانندهٔ سبک پاپ ایرانی است.

برای اولین بار صدای وی در آهنگی به همراه محسن چاوشی به نام نشکن دلموشنیده شد. به علت شباهت نسبی صدایش به شادمهر عقیلی پس از مدتی مشهور شد.

آلبوم نفس‌های بی هدف را با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تابستان ۱۳۸۷ وارد بازار موسیقی کرد و پس از ۷۶۵ روز آلبوم دوم خود را با نام رگ خواب منتشر کرد.

وی فرزند شهید است و مهرماه سال ۱۳۸۶ اولین آهنگ وی به عنوان تیتراژ برنامه تلویزیونی مناسبتی ماه رمضان ماه عسل با نام خیال تو از شبکهٔ سه صدا و سیمای ایران پخش شد.سال ۱۳۸۸ نیز تیتراژ برنامهٔ نشان بی نشان‌ها با صدای وی از شبکه دو سیما پخش شد.محسن یگانه قراردادی را در فیلم گرگ و میش بست، اما این فیلم با صدای بنیامین پخش شد، لازم به ذکر است از آهنگ‌های محسن یگانه در درون فیلم نیز پخش شد.

وی تیتراژ پایانی فیلم تلویزیونی یه آسمون آبی سقف اتاق منه را نیز خوانده بود ولی از تلویزیون پخش نشد.او تیتراژ پایانی فیلم آسمان همیشه ابری نیست را خوانده‌است.

وی از اهالی گنبد کاووس از شهرهای استان گلستان در شمال ایران می‌باشد. از معروفترین آهنگهای اولیهٔ او می‌توان به «آخه دل من»و «سال کبیسه» اشاره کرد.آهنگ «آخه دل من» با تنظیم قوی شهاب اکبری در آلبوم نفسهای بی هدف قرار گرفت. بعد از آلبوم نفس‌های بی هدف محسن یگانه توانست آلبومی تحت عنوان رگ خواب به بازار عرضه کند این آلبوم ۱۱ تراک دارد که در تاریخ ۱۹ مرداد به بازار عرضه شد.

 
طبقه بندی: عکس های خبری جالب و شنیدنی، 
برچسب ها: کنسرت محسن یگانه در برج میلاد، محسن یگانه، کنسرت محسن یگانه، عکس محسن یگانه، عکس خوانندگان،
ارسال توسط بابک .
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
EBux.IR

EBux.IRباکسها

PoolBux

ParsianBux

TakBux

ابزار وبمستر

خرید شارژ

دانلود

خرید vpn

قالب وبلاگ